Аладдін

Зал:
Зал №3
Сеанси:
з 22 ТРАВНЯ
Жанр:
пригоди, мюзикл, мелодрама, фентезі
Режисер:
Гай Річі
Актори:
Уілл Сміт, Наомі Скотт, Біллі Магнуссен, Мена Массуд, Назім Педрад, Марван Кензари, Нуман Аджар, Каміль Лемешевський
Виробництво:
США
Тривалість:
Написати відгук

Одна з найвідоміших історій на всі часи оживе у дивовижній фентезі-пригоді! Режисер Гай Річі запрошує у розкішний східний світ Аладдіна, створений за допомогою найсучасніших технологій. В той час, як юнак змагається за серце прекрасної Жасмін, лихий візир прагне захопити владу над світом, викравши ту саму чарівну лампу. У ролі кмітливого Джина – незрівнянний Вілл Сміт!

Цікаві факти про мультфільм "Аладдин":

- Роль Джафара повинен був зіграти Патрік Стюарт. Ту ж роль акторові пропонували озвучити для оригінального мультфільму 1992 роки, проте і тоді і тепер він вирішив відмовитися.

- Гай Ричи погодився знімати "Аладдіна", оскільки, за його словами, з усіх діснеївських мультфільмів, цей найбільш близький особисто йому: "Усі мої історії в якомусь сенсі про вуличних бродяг. Це те, що я умію робити. І Аладдін - це ж класичний вуличний бродяга, який вершить добро".

- Про зйомки ремейка мультфільму "Аладдін" натякали інші ремейки студії Disney. Наприклад в "Книзі джунглів" (2016) можна побачити лампу Джина в печері Короля Луї, а в "Красуні і чудовиську" (2017) - модель замку Аграбана.

- Різ Ахмед повинен був зіграти одну з головних ролей в "Аладдіні".

- Том Харді відмовився від ролі візиря Джафара.

- Вілл Сміт повинен був грати головну роль в іншому діснеєвському ремейкеу "Дамбо", проте віддав перевагу "Аладдіну".

Трейлер Аладдін

Залишити коментар до фільму Аладдін