Гола правда

Зал:
Зал №1
Сеанси:
з 13.02
Жанр:
комедія
Режисер:
Олександр Беляк
Актори:
Дмитро Ступка, Слава Камінська, Богдан Юсіпчук, Ксенія Мішина, Андрій Джеджула, Поліна Василіна, Ольга Арутюнян, Євгеній Ламах
Виробництво:
Україна
Тривалість:
1 год. 22 хв.
Написати відгук

Компанія друзів вирушає в Одесу на відкриття розважального клубу свого друга Андрія. Головною родзинкою клубу є "Детекторрум" - унікальний і надточний детекторо брехні. Друзі вирішують розкрити інтимні таємниці один одного, не підозрюючи, наскільки небезпечною може виявитися ця розвага.

Цікаві факти про фільм "Гола правда" :

- Назва "Гола правда" з’явилася разом з ідеєю самого фільму. На думку режисера Олександра Бєляка вона ідеально описує події стрічки.

- На майданчику панувала дружня атмосфера. Усі актори приїхали одним потягом до Одеси та жили разом в одному готелі.

- Одну з головних ролей виконує відомий український актор Дмитро Ступка, зірка фільмів "Крути 1918" та "Правило бою". Спочатку він мав грати роль, яку згодом віддали Богданові Юсипчуку. А Дмитро перевтілився у власника клубу, у якому відбуваються події стрічки.

- Для Слави Камінської, зірки гурту "НеАнгели", це уже другий фільм, у якому вона виконує одну з головних ролей.

- Режисер фільму Олександр Бєляк також з’являється у стрічці.

- Щоб набрати вагу для ролі, Богдан Юсипчук був вимушений повністю змінити свою дієту: їв багато фастуфуду та пив пиво з сосисками.

- На терасі, де знімали одну з сцен, протягом зйомок дерева були ще зеленими. Однак на наступний день після завершення зйомок листя опало.

- У "Детекторрумі", кімнаті, де усе таємне стає відомим, зйомки тривали кілька днів поспіль. За словами режисера, у певний момент атмосфера у кімнаті стала дуже напруженою – просто як у фільмі. "До бійки, звісно, не дійшло, але думаю, якби було ще кілька знімальних днів, гримерам довелось би замазувати синці під очима акторів".


Трейлер Гола правда

Залишити коментар до фільму Гола правда