Маленькі жінки

Зал:
Зал №3
Сеанси:
з 30.01
Жанр:
драма, мелодрама
Режисер:
Грета Гервіг
Актори:
Емма Вотсон, Сірша Ронан, Флоренс П'ю, Тімоті Шаламе, Меріл Стріп, Лора Дерн, Джеймс Нортон, Елайза Сканлен, Боб Оденкерк
Виробництво:
США
Тривалість:
2 год. 14 хв.
Написати відгук

Міріл Стріп, Ема Вотсон, Сірша Ронан і Тімоті Шаламе в легендарній екранізації всесвітнього роману! Історія чотирьох абсолютно різних, але навіки відданих один одному сестер. Вони кохають, долають життєві труднощі та прагнуть відшукати свій життєвий шлях, на тлі епохальних історичних подій.

Цікаві факти про фільм "Маленькі жінки" :

- Емма Вотсона виконала роль Мег Марч замість Емми Стоун, яка пішла з проекта через конфлікт з плануванням просування фільму "Фаворитка" (2018). Раніше Стоун виконала роль Міа в "Ла-Ла Ленд" (2016) після того, як Вотсон вибула з проекту через те, що грала роль Белль в римейку Дісней "Красуня і чудовисько" (2017).

- Хоча актриси зображують героїнь американської літератури, жодна з чотирьох головних актрис не є американською. Емма Вотсона і Флоренс П'ю - з Великобританії, Сірша Ронан - ірландка, а Еліза Сканлен - австралійка.

- Меріл Стрип і Боб Оденкирк раніше працювали разом в "Секретному досьє" Стівена Спілберга (2017).

- Сірша Ронан і Тімоті Шаламе брали участь у дебюті режисера Грети Гервіг, фільмі "Леді Берд" (2017).

- У фільмі беруть участь два лауреати Оскар: Меріл Стріп і Кріс Купер; і три номінанти на Оскар: Сірша Ронан, Тімоті Шаламет і Лора Дерен.

- Меріл Стріп і Лора Дерен знялися разом у 2 сезоні серіалу від HBO "Велика маленька брехня" (2017).

Трейлер Маленькі жінки

Залишити коментар до фільму Маленькі жінки